ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Neaktivní nabídka

20000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáme administrativní podporu do našeho týmu v Olomouci! Ceníme si pečlivosti, spolehlivosti a příjemného vystupování. Těšíme se na Váš životopis! ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení potřebné administrativy
  • Vyřizování korespondence
  • Vyhotovení jednoduchých statistik a výkazů
  • Spolupráce na firemních akcích (zajištění ubytování pro hosty a jiné)
  • Evidence objednávek
  • Podpora při správě IT

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Pokročilá znalost práce v MS Office
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost osobního růstu
  • Příspěvky na stravování

  • Lokalita: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.