TECHNICKÉ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ A PRODUKTŮ (40-60.000 KČ)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Hledáme technicky orientovaného kolegu/kolegyni, který je organizační typ, má zkušenosti s řízením projektů, nebojí se jednat a anglický jazyk mu není cizí! Zašlete CV a buďte součástí týmu, který se věnuje inovacím a dosahuje excelentních výsledků! Pracujte na pozici: TECHNICKÉ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ A PRODUKTŮ (40-60.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komplexní příprava nových systémů
  • Řízení firemních projektů
  • Synchronizace procesů vývoje a výroby
  • Efektivní vyjednávání s dodavateli
  • Zajištění vysoké kvality dodavatelských služeb
  • Spolupráce při implementaci nových produktů do výroby
  • Technická podpora
  • Školení v národním i mezinárodním kontextu

Co požadujeme?

  • Středoškolské/Vysokoškolské vzdělání - technický obor
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oblasti systémů pro vzduchotechniku, vytápění a klimatizaci velkou výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Výhodou zkušenosti s CAD a BIM
  • Celkový přehled v oblasti technologií
  • Ochota cestovat i do zahraničí

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Moderní a rodinné pracovní prostředí
  • Vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy a prémie
  • Možnost růstu
  • Finanční podpora pro volný čas a hobby
  • Nástup možný IHNED

  • Lokalitu: Jablonec nad Nisou

Kdo vám pomůže?

Bc. Marie Pomykalová
HR Consultant

+420739025261
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering