MANAŽER KVALITY AUTOMOTIVE (70-80.000 KČ+AUTO)

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste zkušený manažer kvality a komunikujete v angličtině na denní bázi? Máte zkušenosti s vedením lidí a hledáte společnost, pro kterou Vás bude bavit pracovat? Pak jste našli, co hledáte. Významná česká výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: MANAŽER KVALITY AUTOMOTIVE (70-80.000 KČ+AUTO)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení kvality dle IATF a VDA norem
  • Vedení a rozvoj týmu podřízených
  • Optimalizace kontrolních procesů a zlepšování kvality výrobků
  • Znalost postupů lean managementu
  • Řešení interních i externích (zákaznických) auditů
  • Spolupráce s dodavateli - analýzy a audity
  • Komunikace a spolupráce napříč společností, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti v kvalitě - automotive velkou výhodou!
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality
  • Znalost IATF, VDA a FormelQ8
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • MS Office a řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Služební automobil
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost homeoffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost vzdělávání

  • Lokalitu: okres Hodonín