KEY ACCOUNT MANAŽER STROJÍRENSTVÍ s AJ (70. - 80.000 Kč)

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máme pro vás skvělou příležitost přinášet inovativní a kvalitní produkty do strojírenství. Budete mít příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi a inovativními řešeními, které jsou k dispozici na trhu. Hledáme prodejní specialisty, kteří jsou ochotni se učit nové věci a neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti strojírenství. Připojte se k nám a pomozte nám vybudovat stabilní a úspěšnou společnost v oblasti strojírenství s vášní a profesionalitou. KEY ACCOUNT MANAŽER STROJÍRENSTVÍ s AJ (70. - 80.000 Kč)

Pracovní náplň

    • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro strojírenské výrobky.
    • Aktivní vyhledávání nových produktů obchodního zboží a jejich obchodních příležitostí.
    • Každodenní komunikace se zákazníky a dodavateli obchodního zboží.
    • Vedení obchodních schůzek a jednání.
    • Technické poradenství, prezentace zboží.
    • Sledování tržních trendů a potřeb zákazníků.
    • Spolupráce při zpracování obchodních případů, tvorba cenových nabídek.

Co požadujeme?

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - obor strojírenství.
    • Aktivní přístup a ochota pracovat.
    • Schopnost převzít odpovědnost za plnění plánu.
    • Schopnost samostatné i týmové práce.
    • Znalost anglického jazyka.
    • Řidičský průkaz sk. B.
    • Dobrá znalost práce na PC – MS Office, znalost MS Dynamics 365 a SAP výhodou.
    • Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost a ochota učit se nové věci.

Co nabízíme?

    • 25 dní dovolené.
    • Pracovní dobu 37,5 h týdně.
    • Příspěvek na závodní stravování.
    • Firemní fitness.
    • Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění.
    • Zajímavou odbornou práci v příjemném pracovním prostředí.
    • Zázemí stabilní tradiční české společnosti.
    • Motivující ohodnocení v závislosti na vašem výkonu.
    • Odborné zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu.
  • Místo výkonu práce: Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Petr Hykel
Executive Recruitment Consultant

+420775787062
hykel@acjobs.cz