SPECIALISTA LOGISTIKY (50 - 60 000 Kč)

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte znalosti logistických procesů? Ovládáte Anglický, nebo Něm?ecký jazyk na komunikativní úrovni? Jste aktivní řidič? Pokud jste připraveni přijmout výzvu a stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání s vámi a na společný růst!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy balení. Budete mít možnost uplatnit svou kreativitu při vytváření efektivního balení pro naše produkty.
  • Vytváření pracovních postupů a aktualizace. Vaše organizační schopnosti a smysl pro detail budou klíčem k úspěšnému vedení pracovních postupů.
  • Práce se systémem SAP. Naučíte se pracovat s moderním systémem SAP.
  • Provádění inventur. Budete hrát klíčovou roli při sledování stavu skladových zásob a optimalizaci jejich správy.

Co požadujeme?

  • Praxe z oblasti logistiky
  • Anglický, nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Velmi dobrý znalost práce s MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Získáte 13. a 14. plat jako odměnu za Vaši oddřenou práci.
    Benefitní karta: 6 000 Kč/rok na vaše osobní potřeby.
  • Smlouva na Neurčito
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Vzdělávání. Nabízíme vzdělávací kurzy a školení pro váš další rozvoj.
  • Odměny a další Prémie

  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.