TECHNIK KVALITY S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektro zaměření? Mluvíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni a rádi byste své jazykové schopnosti naplno využili? Máte praxi v oblasti kontroly kvality a orientujete se v ISO normách? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí jedinečnou pracovní příležitost na pozici: TECHNIK KVALITY S ANGLIČTINOU/NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • kontrola a plánování kvality napříč celou výrobou
  • dohled nad výrobními aktivitami
  • řešení zákaznických reklamací
  • reportování výsledků kontrol
  • účast na auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnické zaměření
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • orientaci v nástrojích kvality – FMEA, 8D reporty, APQP aj.
  • schopnost samostatné práce, flexibilitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení + finanční bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.