INŽENÝR KVALITY - ELEKTRONICKÁ VÝROBA (38-45.000 Kč)

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáme inženýra kvality s praxí ve výrobě. Člověka s technickým myšlením, který má chuť se i nadále vzdělávat. Jsi to ty? Jsi samostatný, ale práci v týmu taky zvládáš? Chceš pracovat ve společnosti, která ti umožní kariérní růst? Výborně! Pošli nám svůj životopis a buď: INŽENÝR KVALITY - ELEKTRONICKÁ VÝROBA (38-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Budete mít na starost oblast výrobní kvality
  • Taky zlepšování systému kvality
  • Důležitá je koordinace s kolegy ze zákaznické a dodavatelské kvality
  • Budete mít na starost i reklamace a odstranění jejích důvodů
  • Budete podporovat zavádění nových produktů do výroby
  • Účastníte se auditů
  • Vyhodnotíte reporty a přednesete statistiky

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání - výhodou v oboru
  • Praxi na obdobní pozici
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office
  • Znalost nástrojů kvality
  • Technické myšlení
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domu
  • Vzdělávací program
  • Jazykové kurzy
  • Kariérní růst
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na zdraví, sport, kulturu a dovolenou
  • Příspěvky na pojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Stravování na pracovišti
  • Fitko na pracovišti

  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.