ABSOLVENT – INŽENÝR KVALITY (30-38.000 KČ)

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vzdělání v oblasti kvality nebo máte pracovní zkušenost s touto oblastí přes jinou výrobní pozici? Baví Vás komunikace s dodavateli a zákazníky? A chcete se dále rozvíjet v oblasti kvality? Domluvíte se alespoň trochu anglicky? Tak to hledám právě Vás! Pošlete mi Váš životopis k posouzení a pojďte pracovat do stabilní mezinárodní společnosti jako: ABSOLVENT – INŽENÝR KVALITY (30-38.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Práce v oblasti výrobní kvality
  • Zpracování reklamací, návrhy na opatřeních a řešení
    příčin
  • Řešení zákaznických požadavků týkající se kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce napříč oddělením kvality
  • Práce na reportech a auditech

Co požadujeme?

  • SŠ ideálně technického směru
  • Praxi v oblasti kvality velkou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivost, samostatnost
  • Dobré rozhodovací a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost Homeoffice
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního postupu
  • Možnost závodního stravování
  • Fitness centrum na pracovišti

  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.