PROCESNÍ TECHNIK KVALITY

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti z kvality se vstřikolisy a lisováním plastů? Orientujete se v ISO normách? Anglický jazyk chcete využívat v práci? Pošlete nám životopis na pozici PROCESNÍ TECHNIK KVALITY !!!

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v oblasti vzorkování a reklamací
  • Tvorba dokumentace a reportů
  • Analýzy chybovosti a nápravná opatření
  • Zlepšování procesů
  • Zavádění nových projektů
  • Dodržování ISO norem

Co požadujeme?

  • SŠ/ SOU technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Znalosti z kvality, MSA, statistické metody, 8D reporty, PPAP
  • Znalost ISO 9001, 14001, 45001, 5001, IATF 16949
  • Zkušenosti s lisováním plastů a vstřikolisy

Co nabízíme?

  • Nadnárodní výrobní společnost
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění, stravování, připojištění
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Lokalitu Klášterec nad Ohří

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.