TECHNIK KVALITY JUNIOR (35 - 38.000 KČ)

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste člověk, kterého baví oblast kvality? Rádi byste si našli práci, kde můžete profesně růst? Domluvíte se alespoň trochu anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná mezinárodní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK KVALITY JUNIOR (35 - 38.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení zákaznických reklamací
  • Odpovědnost za minimalizaci nákladů
  • Administrativní zaevidování jednotlivých případů
  • Tvorba reportů a analýz chybovosti
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou technického směru
  • Zkušenosti v oblasti kvality například na pozici Kontrolor kvality
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka – podmínkou je nebát se angličtinu používat i s chybami
  • Znalost technické dokumentace
  • Alespoň základní znalost nástrojů kvality, tvorba 8D reportů velkou výhodou
  • Znalost MS Excel
  • Komunikativní, organizačně schopnou osobnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Možnost osobního růstu

  • Místo výkonu práce: Jihlava