PERSONALISTA S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte práci v oblasti personalistiky s využitím anglického jazyka? Baví Vás práce s lidmi? Chcete pracovat pro významnou mezinárodní společnost? Pak hledáme právě Vás! PERSONALISTA S AJ (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení náboru nových zaměstnanců
  • plánování školení a rozvoje zaměstnanců
  • nastavení náborových strategií
  • vedení personální agendy zaměstnanců
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • víceletou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • velmi dobrá znalost AJ
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost pracovněprávní legislativy
  • pečlivý, týmový hráč, odolný vůči stresu

Co nabízíme?

  • prostřední úspěšné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborná školení a jazykové kurzy
  • cafeterie

    Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.