HR ŘEDITEL (OD 100.000 KČ)

85000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáme zkušeného HR ředitele, který povede povede personální management. Chcete své dosavadní zkušenosti dále rozvíjet a být součástí skvělého týmu? Jste zodpovědný, spolehlivý, organizačně schopný a anglický jazyk Vám nedělá problém? Pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: HR ŘEDITEL (OD 100.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za personální management
  • Motivace, hodnocení a rozvoj zaměstnanců
  • Kontrola nastavených procesů a další návrhy na zlepšení
  • Sledování vývoje na trhu práce
  • HR marketing
  • Reporting managmentu společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost 5 let na stejné či obdobné pozici
  • AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost standardů dle ISO či jiných norem
  • Spolehlivost, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pestré odměny a bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Telefon + notebook
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Uherské Hradiště