SENIOR RECRUITER - 75% REMOTE (AŽ 85.000 KČ)

60000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Jste zkušeným náborářem, který dokáže obsáhnout jak THP, tak manažerské pozice? Hledáte společnost, která Vám umožní práci z domu s občasnou návštěvou kanceláře? Denní komunikace v angličtině je pro vás denních chlebem a práci bez ní si ani neumíte představit? V tom případě se pojďme setkat, jste totiž vhodným člověk pro nás! Stabilní výrobní společnost se sídlem na Jižní Moravě hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR RECRUITER - 75% REMOTE (AŽ 85.000 KČ)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů pro společnost
  • spolupráce s manažery jednotlivých oddělení
  • práce s nástroji pro nábor jako jsou Linkedin, externí databáze apod.
  • screening vhodných uchazečů a účast na pohovorech
  • analýzy náboru a hledání nových cest k získání uchazečů
  • práce na projektech a pozicích v rámci všech evropských poboček společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru nebo relevantní praxi
  • zkušenost s náborem ve výrobní společnosti
  • znalost / schopnost zorientovat se v technických pozicích
  • pokročilou znalost angličtiny (další jazyk výhodou)
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost multitaskingu a práce pod tlakem
  • znalost nástrojů pro nábor

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • možnost homeoffice až 4 dny v týdnu
  • spolupráce s TOP managementem koncernu
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravu, pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • možnost podílet se na nastavení nových HR strategií

  • lokalitu: okres Hodonín
  • možnost nástupu ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Natálie Marková
Team Leader

+420775787341
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering