STROJNÍ MECHANIK HODONÍN (OD 30.000 KČ)

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci? Máte praxi, jako strojní mechanik? Chcete pracovat v zázemí prosperující firmy? Pokud ANO, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Úspěšná mezinárodní firma hledá do svého týmu posilu na pozici: STROJNÍ MECHANIK HODONÍN (OD 30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Plánování a provedení jednotlivých oprav na výrobních strojích
  • Opravy akutních problémů vzniklých při výrobě
  • Zjišťování technických nedostatků
  • Seřizování jednotlivých částí strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru mechanik strojních zařízení nebo příbuzném oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (12h směny - denní/noční)

Co nabízíme?

  • Perspektivní práci ve stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Motivující mzdu
  • Benefitní systém (stravenky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování,…..)
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko