MECHANIK/SEŘIZOVAČ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ (35-40.000 Kč) okres Benešov

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Benešov

Máte vzdělání technického směru a nechybí Vám manuální zručnost? Zajímá vás práce se svařovacími roboty? Pak nám pošlete Váš životopis! Nadnárodní stabilní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MECHANIK/SEŘIZOVAČ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ (35-40.000 Kč) okres Benešov

Pracovní náplň

  • Seřizování svařovacích robotů (KUKA a Motoman)
  • Provádění oprav na robotech
  • Pravidelná údržba výrobní linky
  • Identifikace poruch na strojích
  • Spolupráce v týmu mechaniků

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (PO-PÁ), volné víkendy
  • Znalost robotiky či obloukového svařování výhodou

Co nabízíme?

  • 20 dnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní jídelnu
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Zázemí stabilní a dynamické společnosti
  • Vhodné i pro absolventy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Benešov u Prahy