MISTR CNCKAŘŮ (40 - 50 000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zvládáte techniku a máte zkušenosti se stroji CNC? Máte za sebou úspěšné vedení týmu ve strojírenství? Bez problémů přijmete výzvu práce ve 2 směnách? Jste mistry komunikace s organizačními schopnostmi? Pokud ano, právě Vás hledáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení týmu v oblasti CNC strojů
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu v souladu s výrobním plánem
  • Monitorování a dodržování výrobních postupů pro CNC stroje
  • Zajišťování oprav CNC strojů
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Znalost CNC strojů
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní/odpolední) 8 hodin

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Možnosti profesního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Stabilní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Praha - Vojkovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.