MECHANIK/SEŘIZOVAČ I BEZ PRAXE S NÁSTUPNÍM BONUSEM

35000 - 45000 Kč

Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která Vám zajistí veškeré zaškolení? Máte technické vzdělání v oboru strojírenství nebo elektro? Nebojíte se manuální a různorodé práce? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme schopné kolegy na pozici MECHANIK/SEŘIZOVAČ I BEZ PRAXE S NÁSTUPNÍM BONUSEM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a řešení závad na robotickém pracovišti
  • Dohlížení a bezproblémový chod na svěřeném pracovišti
  • Kontrola výrobních linek
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Včasné odstraňování závad

Co požadujeme?

  • SŠ/SOŠ - elektrotechnické nebo strojní
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe na podobné pozici vítána není však podmínkou
  • Zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu práce ve směnném provozu (12h)

Co nabízíme?

  • Motivační nástupní mzda
  • Zaškolovací program
  • 13. a 14. plat
  • Nástupní bonus - 20 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotovanou stravu
  • Letní tábor pro děti zaměstnanců
  • Propracovaný zaškolovací systém vedoucí k maximálnímu platu
  • Místo výkonu: Okr. Nymburk