PERSONALISTA PRO VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Jste člověk, který je schopný pracovat samostatně? Máte zkušenosti se školením? Zajímá Vás oblast personalistiky a osobního rozvoje? Pak hledáme právě Vás! Stabilní strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá nového zaměstnantce na pozici PERSONALISTY PRO VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ.

Pracovní náplň

  • Organizace školení zaměstnanců
  • Výběrová řízení pro externí školící agentury
  • Kooperace s manažery
  • Nastavení vzdělávacích procesů
  • Vytváření kariérních a rozvojových programů

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti personalistiky min. 3 roky
  • SŠ/VŠ humanitního směru
  • Zkušenosti v oblasti vzdělávání
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Balíček benefitů ( příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na vzdělávání…)
  • Závodní stravování
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.