PROVOZNĚ-EKONOMICKÝ VEDOUCÍ (60-80.000 Kč)

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete mít možnost ovlivnit strategické směřování prestižní soukromé školy PORG? Máte zkušenosti s vedením ekonomického oddělení? Máte rádi výzvy a chcete být součástí zajímavého projektu, který bude mít významný dopad na vzdělávání dětí v Brně? Komunikace v angličtině vám nedělá problém? Ano? Pak hledáme právě Vás. Zašlete nám své CV, rádi Vás poznáme osobně PORG – gymnázium a základní škola, o.p.s. je společnost s více než 30letou tradicí a dlouhodobě nejúspěšnější česká škola. Aktuálně provozuje celkem 4 školy v Praze, Ostravě a v Brně. Ve výuce na PORGu je kladen mimořádný důraz na kvalitní jazykovou vybavenost dle mezinárodních standardů. Absolventi PORGu jsou každoročně přijímáni na nejlepší české i světové univerzity (např. Stanford, Oxford, Cambridge, Princeton a další).

Pracovní náplň

  • Finanční plánování a kontrola - tvorba a vyhodnocování finančních plánů, příprava rozpočtu školy, kontrola nákladů a jejich optimalizace.
  • Personální management – analýza personálních (nepedagogických) potřeb školy, nastavení organizačního systému, vedení týmu nepedagogických pracovníků, spolupráce s personálním oddělením.
  • Řízení a kontrola finančních prostředků z evropských fondů a dotací.
  • Odpovědnost za transparentní a efektivní hospodaření s finančními prostředky školy.
  • Vyhodnocování ekonomické situace provozních úseků školy.
  • Vyhodnocení a výběr nabídek externích dodavatelů.
  • Spolupráce a komunikace s auditory.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Prokazatelné několikaleté zkušenosti v oblasti provozního a ekonomického řízení.
  • Zkušenosti s vedením týmu podřízených, delegováním úkolů.
  • Výborné komunikační schopnosti – schopnost komunikovat s kolegy i externími partnery.
  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost, pečlivost.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

  • Příležitost ovlivnit směřování prestižní školy.
  • Možnost využít zázemí a know how zavedené stabilní instituce.
  • Podporu vedení společnosti.
  • Příležitost budovat + vést vlastní tým.
  • Podporu vzdělávání.
  • Moderní pracovní prostředí v zavedených prostorách školky.
  • Zajímavou mzdu, bonusy a motivující benefity.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu blatna@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Ing. Eva Blatná
HR Consultant

+420778434003
blatna@acjobs.cz