ŘEDITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLKY FANTAZIE (60-70.000 Kč)

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se stát ředitelem mateřské školky, která je pobočkou prestižní soukromé školy Porg? Být její tváří a hrát důležitou roli při jejím vedení? Láká Vás bilingvní systém vzdělávání a práce na rozvoji dětí? Máte zkušenosti s vedením mateřské školky? Máte rádi výzvy a chcete být součástí zajímavého projektu, který bude mít významný dopad na vzdělávání předškolních dětí v Brně? Komunikace v angličtině vám nedělá problém?

PORG – gymnázium a základní škola, o.p.s. je společnost s více než 30letou tradicí a dlouhodobě nejúspěšnější česká škola. Aktuálně provozuje celkem 4 školy v Praze, Ostravě a v Brně.

Ve výuce na PORGu je kladen mimořádný důraz na kvalitní jazykovou vybavenost dle mezinárodních standardů. Absolventi PORGu jsou každoročně přijímáni na nejlepší české i světové univerzity (např. Stanford, Oxford, Cambridge, Princeton a další).

Porg na podzim roku 2023 spojil své působení s gymnáziem Mendlák, pod které spadá mateřská školka Fantazie, do které hledáme zkušeného a empatického ředitele/ředitelku.

Ano? Pak hledáme právě Vás. Zašlete nám své CV, rádi Vás poznáme osobně.

Náplň práce:

* Zodpovědnost za celkový chod školky.
* Pedagogické vedení, motivace a rozvoj týmu.
* Správa a rozvoje školního programu.
* Zajištění bezpečného a stimulujícího prostředí pro děti.
* Úprava programu vzdělávání.
* Spolupráce s rodiči a místní komunitou.
* Příprava a navázání spolupráce se základní školou Mendlák.

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání pedagogického směru nebo obdobné kvalifikace.
* Komunikativní znalost anglického jazyka.
* Minimálně 5 let zkušeností ve vzdělávacích institucích, ideálně v předškolním vzdělávání.
* Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat a rozvíjet zaměstnance.
* Výborné komunikační a organizační schopnosti
* Empatie a schopnost budovat vztahy s dětmi a jejich rodiči.

Nabízíme:

* Příležitost hrát významnou roli u vzniku nového projektu.
* Možnost využít zázemí a know how zavedené stabilní instituce.
* Podporu vedení společnosti.
* Příležitost budovat + vést vlastní tým.
* Podporu vzdělávání.
* Moderní pracovní prostředí v zavedených prostorách školky.
* Zajímavou mzdu, roční bonus a motivující benefity.
* Místo výkonu práce: Brno - Žabovřesky

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Petr Hykel
Executive Recruitment Consultant

+420775787062
hykel@acjobs.cz