KALKULANT s AJ

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Hledáte práci na pozici KALKULANT s AJ na Vysočině? Máte zkušenosti na obdobné pozici a komunikujete rádi anglicky? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní strojírenskou společnost? Pak jste tím správným kandidátem! Silná mezinárodní společnost, která se zabývá průmyslovou výrobou, hledá nového člena do svého ekonomického týmu na pozici: KALKULANT s AJ (až 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kalkulace nákladů, odchylky a predikce
  • finanční plánování a analýzy
  • optimalizace nákladů
  • spolupráce při vyhodnocení nových projektů
  • pravidelný reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi v oblasti výrobního controllingu
  • pokročilý anglický jazyk
  • pokročilou znalost MS Excel (SAP výhodou)
  • proaktivitu, komunikativnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • pravidelné roční bonusy a prémie
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové kurzy
  • dovolenou navíc
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • firemní akce
  • pracoviště: Vysočina (jih)