NÁKLADOVÝ ANALYTIK (45-50.000 KČ)

45000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti v odhadování nákladů a s tvorbou cenový nabídek s technickými specifikacemi? Mezi vaše silné stránky řadíte analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti? A do toho ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud hledáte novou výzvu, neváhejte a zašlete nám Vás životopis ještě dnes! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: NÁKLADOVÝ SPECIALISTA (45-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výpočty cenových nabídek a jejich kompletní přípravu
  • Kalkulace a analýza stávajících výrobků
  • Zjišťování a hodnocení ziskovosti
  • Navrhování úprav finančních nákladů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ekonomického/technického směru
  • Znalosti v oblasti ekonomiky/techniky
  • Znalost MS Office
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Analytické myšlení, komunikační schopnosti, pečlivost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Slevu na firemní zboží

  • Lokalitu: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Křížkovská
HR Consultant

+420775787069
ostrava@acjobs.cz