HLAVNÍ ÚČETNÍ

Máte ekonomické vzdělání a praxi jako Hlavní účetní? Hledáte změnu? Pošlete nám životopis na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ !!!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví dle účetních standardů a platné legislativy
  • Měsíční a roční závěrky
  • Spolupráce a podklady pro auditory, daňové poradce
  • Komunikace s úřady
  • Metodické vedení a spolupráce s ostatními odděleními
  • Aktualizace a tvorba vnitřních směrnic

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ ekonomického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi z pozice Hlavní účetní
  • Znalost účetní a daňové legislativy (DPH, daň z příjmu)
  • Orientaci v principech konsolidace a investičních pobídkách
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní výrobní společnost mimo automotive
  • 25 dní dovolené
  • Po zaučení možnost Home Office
  • Bonusy dle plnění cílů společnosti
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění
  • Zvýhodněné firemní výrobky
  • Lokalitu Polička

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.