PRACOVNÍK VÝROBY (30 - 35 000 Kč)

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte zkušenosti v oblasti výroby, nebo jste ochotní se vše naučit? Nevadí Vám práce na 12 hodinové směny? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj Životopis! Nástup je možný ihned!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vizuální kontrola kvality výrobků
  • Jednoduchá montáž a kompletace výrobků
  • Balení výrobků
  • Obsluha výrobních strojů
  • Spolupráce s kvalitáři, mechaniky a dalšími super lidmi! :)

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU
  • Praxe z výroby - výhodou
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Bonusy/prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup do kmene

  • Místo výkonu práce: Prostějov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.