VÁŠNIVÝ PLÁNOVAČ VÝROBY (40 - 50 000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Hledáme vášnivého a zkušeného profesionála na pozici plánovače výroby, který se stane klíčovým článkem naší dynamické a inovativní společnosti. Jste-li jedinečný jedinec s vášní pro efektivní plánování a komunikací, pak hledáme právě vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Pečlivě plánovat výrobu komponentů
  • Odpovědnost za výrobní plán
  • Práce s MS OFFICE
  • Práce se systémem SAP
  • Občasná komunikace v Anglickém jazyce
  • Řešit výrobní kapacity a kapacitní disproporce a současně optimalizovat skladové zásoby.

Co požadujeme?

  • SŠ ekonomického, nebo technického směru
  • Praxe v oblasti plánován výroby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Vzdělávací kurzy a školení, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Prostějov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.