PRACOVNÍCI DO VÝROBY (Mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte zájem pracovat na moderních strojích, v čistém prostředí a se super kolegy? Jste technický typ a nebráníte se směnnému provozu? Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete své CV! Stabilní a zavedená společnost hledá nové zaměstnance na pozici: PRACOVNÍCI DO VÝROBY (Mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • obsluha strojů
  • seřizování strojů
  • práce s výrobky a materiály
  • montáž a kompletace výrobků
  • zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Co požadujeme?

  • výuční list
  • zkušenost ve výrobě výhodou
  • práce na směny
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • mzda vyplívá podle zkušeností
  • zaučení s kolegou
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenkový paušál
  • možnost dalších benefitů

  • Místo výkonu: Prostějovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.