SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR (30 - 45 000 Kč)

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte již zkušenosti se seřízením výrobních strojů? Pokud ne, tak Vás vše naučíme. Nezaleknete se práce na 12 hodinové směny? ANO? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřízení, obsluha a pravidelná údržba strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Pracovní pomůcky jako je šuplera, mikrometr a kalibry budou tvým každodenním chlebem
  • Správa dokumentace
  • Práce v pohodovém a přátelském týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe se seřízením výrobních strojů - výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý) týden

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Bonusy/prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Benefitní karta, protože myslíme na Váš zdravý životní styl
  • Nástup do kmene

  • Místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.