KONTROLOR KVALITY

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte uplatnění v oblasti kontroly kvality? Máte strojní vzdělání, komunikativní úroveň anglického jazyka a zkušenosti z obdobné pozice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost sídlící na jihu Moravy právě obsazuje pozici: KONTROLOR KVALITY

Pracovní náplň

  • Kontrola materiálu u dodavatelů
  • Koordinace aktivit při vývoji nových postupů
  • Inspekce dílů připravených k montáži

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost norem ISO
  • Zkušenost na pozici technika/ kontrolora kvality apod.

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Vlastní závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Podpora vzdělávání (jazykové kurzy, až 12 dnů volna na studium)
  • Možnost kariérního růstu a vedení vlastního týmu lidí
  • Další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy