MANAŽER NOVÝCH PROJEKTŮ (45 - 55.000,- KČ)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Úspěšná strojírenská společnosti sídlící v Jihomoravském kraji hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici MANAŽER NOVÝCH PROJEKTŮ (45 - 55.000,- KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů – nových, převáděných a sériové výroby
  • Motivace projektového týmu
  • Provádění analýz
  • Kontrola a sledování budgetu, reporting
  • Občasné služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost norem a principů využívaných v automotive
  • Pokročilou/komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Mezinárodní prostředí firmy
  • Benefity – závodní stravování, notebook, mobilní telefon
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Hodonínsko