OBALOVÝ SPECIALISTA V LOGISTICE (35 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete se stát součástí významné společnosti z automotive odvětví? Baví Vás logistika a jste machr na obalové materiály? Pokud ano, zašlete svůj životopis a staňte se naším novým kolegou na pozici: OBALOVÝ SPECIALISTA V LOGISTICE (35 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Objednávání materiálu
  • Komunikace s dodavateli a se zákanzníky
  • Zpracování agendy v rámci objednávek
  • Zajištění množství materiálu pro výrobu, optimalizace zásob materiálu ve výrobě
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Excel)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost NJ výhodou!
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Profesní růst
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod!

  • Místo výkonu práce: Břeclav