LOGISTIK EXPEDICE (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

Hledáte možnost uplatnění ve stabilní společnosti v logistice? Baví vás plánování a expedice? Komunikujete anglicky? Těšíme se na váš životopis na pozici LOGISTIK EXPEDICE (35-40.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Zajištění optimálního stavu zásob
  • Plánování výroby
  • Expedice
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Správa dat v ERP systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Praxi z logistiky, zákaznického servisu, nákupu, expedice z výrobní společnosti
  • MS Office (Excel, Word)
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní a profitující společnost
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalitu Teplice