MISTR SKLADU (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Umíte lidi motivovat a jste pro ně přirozenou autoritou? Potom jste ti praví, koho hledáme. Zašlete nám svůj životopis a staňte se naší součástí. Mezinárodní společnost přijme nového kolegu na pozici: MISTR SKLADU (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohled nad naskladněním a vyskladněním materiálu, nastavování procesů
  • Vedení skladového hospodářství, dohled nad chodem skladu
  • Provádění inventur skladu
  • Spolupráce s výrobou
  • Vedení a motivování týmu, organizace práce

Co požadujeme?

  • Praxi na podobné pozice z výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením lidí
  • AJ výhodou
  • VZV výhodou
  • Znalost metod skladování
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Lokalitu: Chomutov