REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte aktivní znalost anglického jazyka a nebojíte se komunikovat, jste komunikativní a máte vyjednávací schopnosti? Jste organizačně zdatní a samostatní ? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá kolegu na pozici: REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (28-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • příjem prodejních objednávek
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • práce s portály
  • tvorba podkladů a expedice objednávek
  • správa databáze

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • samostatnost, důslednost, pečlivost
  • odolnost vůči stresu
  • komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • dobré finanční ohodnocení
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • Sickday
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Uherskohradišťsko
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.