BACK OFFICE - STROJÍRENSTVÍ (33.000 Kč)

25000 - 33000 Kč

Poohlížíte se po změně zaměstnání? Hledáte pracovní příležitost v administrativě a disponujete příjemným vystupováním? Chcete pracovat pro rodinnou společnost a být významným a spolehlivým článkem této společnosti? Pak mi pošlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: BACK OFFICE - STROJÍRENSTVÍ (33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se zákazníky
  • Zadávání objednávek do systému
  • Objednávání zboží u dodavatele
  • Fakturace
  • Správa agendy katalogů
  • Komunikace s obchodním odd a skladem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost balíčku MS OFFICE
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalost programu Money S5 - výhodou
  • Komunikativní angličtinu nebo němčinu - výhodou
  • Aktivitu, samostatnost, komunikativnost a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • Práci v rodinné stabilní společnosti
  • Příplatky za odpracované roky
  • Týden dovolené navíc
  • 2 Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno Řečkovice