FINANCIAL CONTROLLER S AJ/NJ (50-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenosti s finančním controllingem, hovoříte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a výborně ovládáte práci v EXCELU? Pokud se chcete stát součástí významné mezinárodní společnosti a získat možnost profesního rozvoje, Hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici: Financial Controller s AJ/NJ! Zašlete mi Váš životopis na sojkova@acjobs.cz

Pracovní náplň

  • Controllingové analýzy nákladů, výnosů a ziskovosti, vyhodnocování odchylek
  • Denní komunikace v angličtině
  • Reporting
  • Odpovědnost za přípravu finančních analýz
  • Týmová spolupráce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
  • Praxe v oblasti financí – zpracování finančních analýz PODMÍNKOU!
  • Pokročilá znalost AJ
  • Výborná znalost EXCELU
  • Vynikající analytické schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příplatky za věrnost
  • Roční bonusy
  • Stravenky
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Tachovsko