OBCHODNÍ ŘEDITEL AUTOMOTIVE/AEROSPACE

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Pohybujete se v obchodních aktivitách automotive nebo aerospace a máte zkušenosti s řízením a koučováním obchodního týmu? Ovládáte anglický na pokročilé úrovni, nechybí vám reprezentativní vystupování, energie a chuť posouvat firmu k ještě lepším výsledkům? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Velmi úspěšná výrobní společnost, specializující se na výrobu a prodej drobnějších strojírenských komponentů, příjme zkušeného člověka na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL AUTOMOTIVE/AEROSPACE

Pracovní náplň

  • Řízení obchodního týmu + koordinace činností v rámci backoffice.
  • Péče o stávající VIP klientelu + akviziční činnost.
  • Zprocesování složitějších obchodních případů (vyjednávání cen a dalších podmínek).
  • Komunikace v AJ v rámci služebních cest.
  • Analýza konkurence (ceny, produkty, pozice na trhu).
  • Příprava a účast na veletrzích, školení, příprava prezentací, meetingů, marketingových akcí.
  • Spolupráce napříč odděleními (plánování, výroba, TPV, finance).
  • Business development.

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ideálně technického směru.
  • Odborníka, s minimálně 5ti letou zkušeností z obdobné pozici a řízením obchodních aktivit na operativní i strategické úrovni na lokálním a zahraničním trhu.
  • Praxe ve vedení lidí.
  • Komunikační a organizační schopnosti.
  • Analytické myšlení, schopnost poradit si v každé situaci.
  • Výborná znalost AJ ( písemná i mluvená ).

Co nabízíme?

  • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Služební auto.
  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick day.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na stravné.
  • Osobní placené volna nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy.
  • Příspěvky na děti (narození dítěte, různé pobyty jako tábory, kurzy...).
  • Příspěvky na služby polikliniky.
  • Možnost jazykového vzdělávání.
  • Zaměstnanecké benefity formou cafeterie.

  • Místo výkonu práce: Uherský Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Petr Hykel
Executive Recruitment Consultant

+420775787062
hykel@acjobs.cz