CONTROLLER (40-70.000 Kč)

30000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Znáte sílu čísel a toužíte po aktivním zapojení do dynamického podnikového prostředí? Rádi bychom vás přivítali v týmu! Nadnárodní společnost přijme nové kolegy na pozici: CONTROLLER (40-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a příprava finančních reportů a analýz
  • Správa a aktualizace rozpočtů a finančních plánů
  • Spolupráce s dalšími odděleními při zpracování finančních dat
  • Návrhy ke zefektivňování hospodaření a dosažení firemních cílů
  • Inovace a udržování systémů a procesů pro řízení finančních toků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomické
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost MS Excel
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle schopností
  • 25 dnů dovolené
  • 13 mzdu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Kvartální bonusy
  • Věrnostní odměny
  • Závodní stravování
  • Možnost růstu
  • Jazykové kurzy
  • Další vzdělávání

  • Lokalita: Tachovsko