MANAŽER KVALITY (80 - 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 10000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti s nastavováním procesů kvality ve výrobní společnosti? Pokud se poohlížíte po nové pracovní výzvě, tak je tato možnost určena právě pro Vás!!! Přihlaste se do výběrového řízení na pozici: MANAŽER KVALITY (80 - 100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • nastavení a udržení standardů kvality ve společnosti
  • vedení svěřeného týmu kolegů
  • nastavení procesů v oblasti řešení neshod a reklamací se zákazníky
  • podílení se na auditech ve společnosti
  • tvorba a správa příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • min. VOŠ vzdělání
  • víceletá praxe na vedoucí pozici (výrobní či nadnárodní společnost výhodou)
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni, slovem i písem, další jazyk velkou výhodou!
  • zkušenosti se zaváděním procesů kvality
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých pracovních situacích
  • analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Možnost profesního rozvoje
  • Pružná pracovní doba
  • Moderní zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Odborná školení a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko