SPECIALISTA MĚŘENÍ (od 25.000, -)

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Vyhovuje Vám směnný provoz a rádi byste využili své znalosti a zkušenosti z oblasti měřicího zařízení? Pokud ano, čekáme právě na Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnosti hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA MĚŘENÍ (od 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Měření podle zadaného plánu
  • Vytváření analýz
  • Zjišťování problému a jejich následné postupy k odstranění
  • Práce s měřicím zařízením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • Praxi na obdobné pozicii s měřicím zařízením
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Znalost MS Office
  • Znalost AJ/NJ výhodou

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající finanční odměnu dle délky praxe

    Místo výkonu práce: Hodonínsko