STROJÍRENSKÝ KONTROLOR KVALITY JUNIOR (35 - 40.000 KČ)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Je Vaše vzdělání zaměřené na strojírenské výkresy a práci s měřidly? Jste pečlivý člověk, který zvládne práci na dvě směny? Pokud hledáte stabilní práci v mezinárodní firmě, tak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost přijme šikovného kolegu na pozici STROJÍRENSKÝ KONTROLOR KVALITY JUNIOR (35 - 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Provádění kontroly vyrobených kusů
  • Práce s měřícími přístroji
  • Zaznamenávání vadných kusů a spolupráce při řešení neshod

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU/SŠ technického zaměření
  • Schopnost čist ve strojírenských výkresech a dle nich provádět kontrolu vyrobených kusů
  • Manuální zručnost - ke své práci budete využívat měřící přístroje, jako je například dutinoměr, proto je potřeba, je umět používat
  • Znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na 2 směny

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci, vhodnou i pro juniorního kandidáta
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Praha - východ