ODBORNÍK NA KVALITU 3D (40.000 Kč)

40000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte již praxi s 3D měřením a přípravou programů ve výrobní společnosti? Nevadí Vám pracovat na 2 směny? Nabízíme možnost získat zkušenost v mezinárodní firmě s možností růstu! Dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete měřit na 3D strojích (Pioneer, Romer) a připravovat programy
  • Vzorkovat díly
  • Provádět vstupní, mezioperační a finální kontrolu
  • Implementovat a zlepšovat stávající i nové procesy v oblasti kvality
  • Pracovat s konvenčními měřícími přístroji
  • Další dílčí úkoly od vedoucího technické kontroly

Co požadujeme?

  • Min SOU v technickém nebo strojírenském oboru
  • Zkušenost s měřením ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s 3D měřením ramenem Pioneer, Romer
  • Nutná znalost programování a měření, výhoda znalost SW PC DMIS
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci nutností
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (7,5 hod)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day
  • Pravidelné prémie a bonusy, flexi passy
  • Stravenky + místní kantýna
  • Příspěvek na penzijko, zvýhodněný tarif i pro rodinu
  • Vzdělávání odborné i jazykové
  • Čisté pracovní prostředí
  • Důraz na adaptační zaškolení
  • Firemní společenské akce
  • Práce s moderními technologiemi
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Aneta Jarošová
HR Consultant

+420777498772
prace@acjobs.cz