STROJÍRENSKÝ VÝVOJÁŘ - JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte ukončené studium a hledáte příležitost pro uplatnění svých znalostí? Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí a máte angličtinu na pokročilé úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Stabilní strojírenská společnost sídlící v okolí Liberce hledá kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ VÝVOJÁŘ - JUNIOR (35-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování nových pracovních postupů
  • Tvorba nových technologií
  • Práce v týmu (konstruktéři a technologové)
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologických postupů - výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Kreativitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Možný profesní i osobní růst
  • 25 dní dovolené, přátelský kolektiv
  • Závodní stravování, příjemné prostředí
  • Místo výkonu: okolí Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.