TECHNOLOG - STROJÍRENSKÁ VÝROBA (AŽ 55.000 KČ A PĚKNÉ BENEFITY)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste technolog se silným technickým myšlením a zajímá Vás strojírenská výroba. Pokud máte schopnost řešit výzvy a rádi pracujete v týmu, tak jste pro nás ideálním kandidátem! Neváhejte a zašlete mne svůj životopis! Úspěšná zahraniční společnost se sídlem nedaleko Prahy, přijme kolegu/kolegyni na pozici TECHNOLOG - STROJÍRENSKÁ VÝROBA (AŽ 55.000 KČ A PĚKNÉ BENEFITY)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Vytváření a aktualizace výrobních plánů a harmonogramů
  • Koordinace výrobních aktivit a zajištění dodržování stanovených termínů
  • Poskytování technické podpory výrobnímu týmu při řešení technických problémů
  • Spolupráce s inženýry a designéry při implementaci nových výrobních postupů a technologií
  • Identifikace a řešení případných nedostatků nebo odchylek od stanovených standardů
  • Navrhování a implementace vylepšení v procesech výroby s cílem zvýšit produktivitu a snížit náklady
  • Podílení se na návrhu nových výrobků a procesů v souladu s technickými požadavky a specifikacemi

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání strojírenského zaměření (popřípadě příbuzný obor)
  • Schopnost spolupracovat s týmem inženýrů a techniků k dosažení stanovených výrobních cílů
  • Znalost moderních strojírenských technologií a postupů
  • Orientaci v technických výkresech
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • Možnost aktivně se podílet na vývoji a výrobě inovativních technických produktů
  • Pracovní prostředí podporující osobní rozvoj a profesní růst
  • Konkurenční platové ohodnocení a široký benefitní balíček.
  • Příležitost pracovat s moderním technickým vybavením a nejnovějšími technologiemi
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Praha - východ

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics