PROJEKTOVÝ MANAŽER

45000 - 65000 Kč

Jste zkušený v oblasti vedení projektů a domluvíte se anglicky? Máte rádi různorodou práci, kde Vás každý den čeká nová výzva? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER (45 - 65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na zajímavých zahraničních projektech
  • Cestování do zahraničí
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava reportů
  • Koordinace projektového týmu
  • Příprava harmonogramů a dohled nad jejich dodržováním

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ idálně technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace se zahraničím
  • Zkušenosti s koordinací projektů v sériové výrobě
  • Znalost principů využívaných v automotíve
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení + bonusy a prémie
  • Smartphone a notebook
  • Lokalita: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.