SPECIALISTA KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Máte minimálně středoškolské vzdělání technického nebo strojírenského zaměření? Pracoval/a jste někdy na pozici Manažer nebo Inženýr kvality? Ovládáte německý jazyk alespoň na mírně až středně pokročilé úrovni? Pak jste to právě Vy, koho hledáme do mezinárodní strojírenské firmy na pozici: SPECIALISTA KVALITY S NJ

Pracovní náplň

  • dohled na výrobními aktivitami, kontrolní práce
  • řešení reklamací a vedení příslušné dokumentace
  • spolupráce při interních auditech
  • sledování kvality výrobků a materiálů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na pozici inženýra kvality ve strojírenství
  • NJ na mírně až středně pokročilé úrovni
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • příjemné, moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • příspěvek na dojíždění, nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Náchod