INŽENÝR KVALITY S AJ – I ABSOLVENTI

Neaktivní nabídka

25000 - 300000 Kč

Máš vystudované elektro nebo kvalitu a chceš pracovat na pozici INŽENÝR KVALITY S AJ? Baví tě komunikovat v angličtině a hledáš práci na Vysočině? Pak nám zašli svůj životopis!! Stabilní výrobní společnost pohybující se na trhu hledá nového pracovníka na pozici: INŽENÝR KVALITY S AJ – I ABSOLVENTI

Pracovní náplň

  • Vedení a příprava technické dokumentace (FMEA, PPAP)
  • Účast na přezkoumáních výsledků kvality
  • Řešení reklamací a tvorba adekvátního protiopatření -8D reporty
  • Aktivní komunikace se zákazníkem
  • Aktualizace dokumentů a předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně elektro
  • AJ alespoň na středně pokročilé úrovni nutná
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost nástrojů kvality vítána
  • Proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost
  • Ochotu učit se a rozvíjet se

Co nabízíme?

  • Zaškolení na pozici a přátelský kolektiv
  • Neustále se rozvíjející moderní společnost
  • Samozřejmostí je profesní, i odborný růst
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvěk na stravování a další benefity
  • Místo výkonu práce: Vysočina