EXPORT SALES MANAGER

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Společnost poskytující technická řešení na míru v oblasti jaderného průmyslu a životního prostředí hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici: EXPORT SALES MANAGER (CZK 30 - 45.000)

Pracovní náplň

  • prodej špičkových produktů a služeb
  • akvizice nových zákazníků
  • vytváření dlouhodobých obchodních vztahů
  • účast na zahraničních výběrových řízeních a vypracovávání nabídek pro výběrová řízení
  • vedení obchodních jednání
  • cestování v rámci ČR i zahraničí

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s prodejem technických produktů
  • komunikativnost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • práci v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky a další benefity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj a Evropa