TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (od 45.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s prodejem služeb v oblasti strojírenství nebo ze společnosti, která prováděla certifikační a revizní služby? Mluvíte plynule anglicky a rádi navazujete nové spolupráce se zajímavými společnostmi? Chcete mít zázemí mezinárodní společnosti, ale přesto být pánem svého času? Nechcete jezdit do zahraničí, ale jen po Čechách? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou na pozici: TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (od 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledání a oslovení nových obchodních partnerů
  • Starost o portfolio stávajících zákazníků
  • Tvorby nabídek každému zákazníkovi na míru
  • Tvorba kalkulací, prezentací a jiné admin. činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci (B2-C1)
  • Orientaci ve strojírenství, ideálně znalost tlakových zařízení
  • Zkušenosti s prodejem služeb velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Provize z prodeje
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost parkování u sídla společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
  • Možnost občasné práce na home office

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu zaměstnání: Česká republika

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!