SPECIALISTA KVALITY - HODONÍNSKO

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce a hledáte práci na Hodonínsku? Láká Vás práce na pozici SPECIALISTA KVALITY v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Prosperující společnost působící v automotive hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA KVALITY - HODONÍNSKO

Pracovní náplň

  • Tvorba a správa technické dokumentace
  • Pravidelná komunikace s dodavateli
  • Zajištění procesu rozvoje dodavatelů
  • Řešení dodavatelských reklamací
  • Tvorba 8D reportů, realizace opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti kvality podmínkou
  • Zaměření na dodavatelskou kvalitu výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientace v nástrojích kvality, pečlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko