SPECIALISTA KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Hledáte práci v Plzeňském kraji? Máte praxi v oblasti řízení kvality? Komunikujete v německém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu přijme do svého týmu novou posilu na pozici: SPECIALISTA KVALITY S NJ

Pracovní náplň

  • Vyřizování dodavatelských a zákaznických reklamací
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Účast na řízení dodavatelských a zákaznických auditů
  • Péče o nové výrobky až po předání do výroby
  • Denní spolupráce s výrobou
  • Analýza závad

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru (oblast kvality výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost německého jazyka podmínkou
  • Znalost nástrojů kvality v automotive (8D reporty, FMEA, PPAP)
  • Organizační schopnosti a dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní dynamické společnosti
  • Moderně vybavená pracoviště
  • Možnost profesního růstu, vzdělávání
  • Dovolená navíc, firemní stravování
  • Prémie, 13. Plat
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj